Audyt środowiskowy Obsługa kompleksowa Gospodarka odpadami
Audyt środowiskowy
Obsługa z zakresu ochrony środowiska | outsourcing środowiskowy | SKOŚ
Gospodarka odpadami w przedsiębiorstwie | ewidencja odpadów

Klienci o nas...

Pro Produkcja Sp. z o.o. Bielsko Biała

(...) Głównym celem auditu była ocena obowiązków wynikających z tytułu ochrony środowiska oraz Systemu Zarządzania Środowiskiem zgodnie z PN-EN ISO 14 001. W trakcie badań auditowych uzyskaliśmy niezbędne wskazówki i wiedzę umożliwiającą optymalizację działań Spółki w przedmiocie ochrony środowiska. (...)

Prezes Zarządu
mgr inż. Zbigniew Mróz
Benteler Distribution Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza

(...) Wykonane opracowanie końcowe zawiera wiele cennych informacji które pozwalają na zwiększenie efektywności działania posiadanego przez Nas Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem.(...)

Prezes Zarzadu
mgr inż. Karol Borycki
Talis Polska Sp. z o.o. Świętochłowice

(...) Realizacja kompleksowej obsługi w zakresie ochrony środowiska obejmującą między innymi system gospodarki odpadami oraz opakowaniami wraz ze sprawozdawczością, naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska oraz prowadzenie wszystkich niezbędnych ewidencji jest prowadzona w bardzo przystepnej formie współpracy. (...) Z przyjemnością możemy polecić usługi outsourcing-owe szczególnie tym, którzy poszukują solidnego i rzeczowego partnera.(...)

Dyrektor Zakładu
Jarosław Szytow
Działamy na terenie całego kraju! Obszar działalności Firmy

Referencje

Zaufali nam...

Staramy się dokładać wszelkich starań aby usługi świadczone przez naszą Firmę pozostawały na jak najwyższym poziomie zarówno merytorycznym jak i formalnym.

Wśród podmiotów które nam zaufały znajdują się przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa. Do stałych Klientow należą również mikroprzedsiębiorstwa. Odbiorcami naszych usług są między innymi: firmy produkcyjne, usługowe, handlowe i transportowe.

Aktualnie współpracujemy