Biznes i środowisko... Audyt środowiskowy Gospodarka odpadami
Obsługa z zakresu ochrony środowiska | outsourcing środowiskowy | SKOŚ
Audyt środowiskowy
Gospodarka odpadami w przedsiębiorstwie | ewidencja odpadów

Oferta

Wąska specjalizacja...

Naszą domeną jest konsulting w ochronie środowiska. Projektujemy i doradzamy w tematyce która jest nie tylko naszą pracą ale i życiem prywatnym. Realizujemy Państwa zobowiązania pozostając w obrębie horyzontów naszych zainteresowań.

Oferujemy w zależności od potrzeb częściową lub kompleksową obsługę z zakresu ochrony środowiska.


Oferta kierowana jest zarówno do firm produkcyjnych, usługowych jak i handlowych.


Zakres naszych działań obejmuje pełną identyfikację obowiązków Klienta wynikających z Prawa ochrony środowiska, przygotowanie kompletnej dokumentacji spełniającej wymagania merytoryczne i formalne oraz przeprowadzenie procedur mających na celu pozyskanie odpowiednich decyzji. Proces pozyskania decyzji jest prowadzony i monitorowany do momentu uzyskania przez Klienta decyzji administracyjnej.
Dodatkowo oferujemy realizację programów szkoleniowych z zakresu ochrony środowiska.
Dla podmiotów gospodarczych dla których celem jest zwiększenie prestiżu oraz efektywności działań związanych z ochroną środowiska proponujemy wdrożenia, utrzymanie oraz auditowanie systemów zarządzania środowiskiem.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w poszczególnych zagadnieniach tematycznych. W przypadku jakichkolwiek problemów lub niejasności prosimy o kontakt.


W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zdefiniowania obowiązków ciążących na Państwa Firmie zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.
Pomożemy uprościć Państwa zobowiązania do niezbędnego minimum zgodnego z aktualnym stanem prawnym.

Tel. +48 691 867 284; e-mail: biuro(at)ekspercka.pl lub za pomocą formularza