Gospodarka odpadami Audyt środowiskowy Opłaty środowiskowe
Gospodarka odpadami w przedsiębiorstwie | ewidencja odpadów
Audyt środowiskowy
Naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska

O firmie

Na miarę potrzeb

Pracownia Analiz Środowiska ekspercka powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wysoko- specjalistyczne usługi związane z ochroną środowiska. Przez okres kilku lat zaufało nam wielu Klientów którzy pozostali z nami na stałe.

Nasza oferta obejmuje wachlarz działań ukierunkowanych na pomoc i doradztwo podczas dostosowywania obowiązków indywidualnej działalności Przedsiębiorców pod względem prawnym i technologicznym.

Gwarantujemy bieżącą obsługę zadań z zakresu ochrony środowiska, jak również świadczymy pomoc w przedmiocie identyfikacji wszelkiego rodzaju zagrożeń dla środowiska mogących wystąpić w przyszłości w wyniku działalności przedsiębiorstwa.

Nasi Klienci to zarówno Firmy produkcyjne jak również usługowe oraz handlowe.

Współpracujemy z podmiotami o charakterze konsultingowym, jednostkami badawczo-rozwojowymi oraz indywidualnymi konsultantami.Możemy więc wybiegać w technologiczną przyszłość, proponując optymalne rozwiązania z uwzględnieniem Państwa możliwości finansowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zdefiniowania obowiązków ciążących na Państwa Firmie zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.
Pomożemy uprościć Państwa zobowiązania do niezbędnego minimum zgodnego z aktualnym stanem prawnym.

Tel. +48 691 867 284; e-mail: biuro(at)ekspercka.pl lub za pomocą formularza